6В01507 «..."> Жаңалықтар | Педагогикалық іс-тәжірибе бойынша қалыптастырушы конференция

Педагогикалық іс-тәжірибе бойынша қалыптастырушы конференция

2023-03-27 | Жаңалықтар

🔸 6В01507 «Информатика және робототехника» білім беру бағдарламасы бойынша оқитын 3 курс, ИР-001 тобының педагогикалық іс-тәжірибені ұйымдастыруға арналған қалыптастыру конференциясы өткізілді. 3 курс, ИР-001 тобының студенттері 3.04.2023-7.05.2023ж. аралығында педагогикалық іс-тәжірибені Семей қаласының Ә.Бөкейхан атындағы №39 жалпы орта білім беретін мектебінде өтеді. Студенттерге педагогикалық іс-тәжірибенің мақсаты, міндеттері сонымен қатар қандай құжаттар дайындау керектігі айтылды.

🔸Қалыптастыру конференциясында топ студенттеріне педагогикалық іс-тәжірибені ұйымдастырумен өткізуге арналған әдістемелік нұсқаулық берілді. Университеттен іс-тәжірибе жетекшісі, тәжірибелі әдіскер Тлеубаева А.Б.